42 mieszkania o wysokim standardzie

Garaże plus 34 komórki lokatorskie

Indywidualne, zielone tarasy na dachu

7 lokali użytkowych

KOBI HOUSE to pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji oraz części wspólnych, do czego wykorzystano materiały wysokiej jakości.

Pod budynkiem zaplanowano garaż podziemny z komórkami lokatorskimi, a na parterze 7 lokali usługowych, które znacznie podniosą komfort życia mieszkańców.

KUP MIESZKANIE W KOBI HOUSE

Terminy realizacji:

Rozpoczęcie: wiosna 2023 | Zakończenie: wiosna 2025

Aktualności inwestycji

Kobi House ma naprawdę wiele do zaoferowania:

Komfortowe mieszkania i części wspólne

Jeżeli szukając mieszkania, zwracasz uwagę na komfortowe, ale ciągle miejskie przestrzenie, naznaczone nawet odrobiną zbytku, zapewne powiesz „tak, to jest to!”.

Mieszkania dla wymagających

Akustyczne szyby

domowe zacisze rozumiemy w sposób dosłowny.

Duże przeszklenia i balkony

światło jest dla nas równie ważne jak powietrze.

Filtry antysmogowe

odetchnij pełną piersią po dniu spędzonym w pracy.

Zielone tarasy na dachu

coś dla miłośników naprawdę dużej i ciekawie zaaranżowanej indywidualnej przestrzeni.

Mieszkania z antresolami

Dla ceniących niebanalny styl wykończenia i potrzebujących dużej przestrzeni

Komórki lokatorskie

34 pomieszczenia dla tych, którym trudno pomieścić się nawet na dużych metrażach.

Klatki schodowe

starannie wykończone, o niebanalnej estetyce.

To co w nowoczesnym budynku niezbędne:

01

Dwie windy
dla tych, którzy nie lubią czekać.

02

Garaż podziemny
na 48 aut. Bez obawy o miejsce parkingowe.

03

Miejsca postojowe na zewnątrz
goście są zawsze mile widziani.

04

Miejsca postojowe dla rowerów:
w garażu podziemnym.
Dla ceniących ekologiczny środek transportu.

05

Teren rekreacji
uroczy skwer spotkań dla mieszkańców.

06

Monitoring
tu mieszka się bezpiecznie.

A może
inwestycja?

Mieszkanie w KOBI HOUSE to również bardzo dobry pomysł na inwestycję.

Z pewnością będzie ciekawą ofertą dla firm, poszukujących apartamentów dla swoich managerów. Niezależnie od przeznaczenia jest to mądra lokata kapitału w nieruchomość położoną w atrakcyjnym miejscu Krakowa.

Mądra lokata
kapitału

Zróżnicowane
mieszkania
dla rodzin
i menagerów

Takiej zielonej
inwestycji nie
znajdziesz
w okolicy

Nowoczesny
budynek
w atrakcyjnym
miejscu

Najczęściej zadawane pytania osób które szukają mieszkania.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Z powodzeniem oddała już do użytkowania I, II, III i IV etap, czyli 150 mieszkań w inwestycji Stawowa Residence. Kolejnym zrealizowanym projektem jest Green Park Villa, w ramach którego do użytku oddane zostało 56 mieszkań. Obecnie trwa sprzedaż II i III etapu inwestycji, obejmujący łącznie 160 mieszkań. W październiku 2022 roku oddaliśmy do użytku trzeci, największy projekt mieszkaniowy Imperial CitiYes, oferujący 289 mieszkań i lokale usługowe w Czyżynach przy ul. Nowohuckiej 46. W czerwcu 2021 roku rozpoczęła się sprzedaż kolejnej inwestycji – Zalesie Corner House przy ul. Zalesie na Ruczaju, jest to kameralny budynek z 24 mieszkaniami. Oprócz projektów mieszkaniowych zrealizowany został również projekt biurowy – Imperial Business Center przy ul. Wadowickiej 7 w Krakowie, który otrzymał pozwolenie na użytkowanie w sierpniu 2018 r. Budynek zajął 1. Miejsce w kategorii U – budynki użyteczności publicznej w Plebiscycie Wystawy Architekci Małopolski 2017. Na VII piętrze biurowca znajduje się główna siedziba Spółki i Biuro Sprzedaży.

Imperial Kobi House to projekt jednoetapowy, którego termin realizacji przewidziano na I kwartał 2025r. Natomiast nasza inwestycja zlokalizowana w Bronowicach – Imperial Green Park Villa jest projektem mieszkaniowym, który zakłada kilka etapów. Obecnie trwa sprzedaż II i III etapu. W planach spółki jest jeszcze etap V inwestycji zlokalizowanej przy ul. Stawowej oraz nowe inwestycji w dzielnicy Bronowice, Prądnik Biały oraz Ruczaj. Spółka aktywnie szuka nowych gruntów pod kolejne inwestycje.

Spółka Imperial Capital z o.o. realizując inwestycję deweloperskie za pomocą spółek celowych jest zobowiązana do przestrzegania zapisów zawartych w ustawie o ochronie praw nabywców, potocznie zwaną ustawą deweloperską. Co oznacza, że praktycznie cały proces sprzedaży musi być prowadzony zgodnie z tą ustawą. Jednym z głównych zabezpieczeń dla każdego klienta jest rachunek powierniczy. Imperial Kobi House posiada rachunek powierniczy otwarty.

Spółka prowadząc sprzedaż mieszkań musi uruchomić w wybranym banku rachunek powierniczy. Kiedy klienci podpisują umowy deweloperskie dotyczące ich mieszkań, dla każdego z nich aktywowany jest indywidualny rachunek powierniczy, gdzie mają być dokonywane wszystkie wpłaty związane z daną transakcją. Przy otwartym rachunku powierniczym, zgromadzone środki są przekazywane Spółce dopiero po zakończeniu danego etapu inwestycji. Aby jednak tak się stało, za każdym razem sprawdza ten fakt uprawniony pracownik z banku, który posiada wiedzę z zakresu budownictwa. Wypłata może zostać wstrzymana, jeśli wykryje jakieś nieprawidłowości. Jeżeli wszystko zgadza się z harmonogramem prac, bank wypłaca transzę środków Spółce zgodnie z obowiązującą umową deweloperską. Warto podkreślić, że deweloper może dysponować środkami wypłacanymi z otwartego rachunku powierniczego tylko i wyłącznie w celu realizacji inwestycji, dla której prowadzony jest rachunek powierniczy. Środki, które są wypłacane, w pierwszej kolejności służą do spłacenia kredytu deweloperskiego. Tak skonstruowany proces przepływu środków, gwarantuje klientom maksymalną ochronę przy zakupie mieszkań.

Działki, na których realizowana jest inwestycja Imperial Kobi House jest są własnością dewelopera, w związku z tym klient po umowie końcowej będzie również posiadał udział w gruncie, który będzie stanowić jego własność. W odróżnieniu do użytkowania wieczystego właściciel nieruchomości nie będzie ponosić żadnych innych kosztów poza podatkiem od nieruchomości.

Obejrzyj Kobi House z każdej strony

Obrazy mówią znacznie więcej niż słowa

KRAKÓW Miasto dla wymagających
KOBI HOUSE mieszkania dla wymagających

KUP MIESZKANIE W KOBI HOUSE

Biznes tworzony z  pasją!

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą inwestycje mieszkaniowe oraz projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym.
Dzięki odpowiedzialności, pasji i efektywnej strategii spółka dynamicznie się rozwija planując realizację kolejnych inwestycji.
Realizacje spółki są wysoko oceniane zarówno przez rynek, jak i przez Klientów. Jeden z naszych najbardziej spektakularnych projektów – Imperial Business Center – otrzymał I nagrodę w plebiscycie Nagroda SARP 2019

Imperial Capital został członkiem związku : POLSKI ZWIAZEK FIRM DEWELOPERSKICH

10
LAT

Doświadczenia
na rynku
Krakowskim

80 000
PUM

Powierzchnia
mieszkań w realizacji

1500

Ilość mieszkań
w realizacji w 2024 r.

9

Ilość inwestycji
w przygotowaniu